دفترچه راهنما Koobeh300

این سیستم جک تلسکوپی 220 ولت است که جهت خلاص کردن جک کافی است پیچ گلدار زیر براکت سر جک  را باز کرده و جک را به سمت بالا بکشیم . جک از براکت جدا شده و روی براکت ابتدایی متصل به چارچوب تا میشود.

این دفترچه فقط راهنمای مشخصات ابعادی نصب است.

دانلود دفترچه

دفترچه راهنما Koobeh200B

این سیستم جک ماردونی 220 ولت است که جهت خلاص کردن جک توسط یه آچار آلن از قسمت نوک جک چندین دور ماردون را در جهت باز شدن میچرخانیم تا فشار برداشته شود سپس پیچ گلدار زیر براکت جک باز کرده و جک را به سمت بالا مکشیم . جک از براکت جدا شده و روی براکت ابتدایی متصل به چارچوب تا میشود.

این دفترچه فقط راهنمای مشخصات ابعادی نصب است.

دانلود دفترچه

نصاب

این شرکت برای نصب و خدمات پس از فروش در هر شهر نصاب کارآمد با شرایط ویژه به کار میگیرد . شرایط ویژه عبارت است از بیمه مسئولیت رایگان یکساله از بیمه پاسارگاد با کلوز بسیار خوب طبق توافق با معرفی دو مشتری از سوی نصاب در کل سال و اعطای انحصار نصب و پشتیبانی در شهر مربوطه به تعدادی که هم نصاب و هم شرکت به تعهدات خود بتوانند عمل کنند . همچنین برای نصاب دلسوز و کارآمد بیمه عمر نیز در نظر گرفته میشود که باید ماهانه 1 مشتری برای مراکز استان ها و هر سه ماه 2 مشتری برای شهرهای دیگر از سوی نصاب معرفی گردد . در صورت تمایل فرم استخدام از منوی مشارکت را تکمیل سپس ارسال فرمایید .

عاملیت فروش

این شرکت جهت فروش محصولات خود در تمامی شهر های کشور عزیزمان ایران عاملیت فروش میدهد . از تمامی همکاران محترم دعوت به همکاری میگردد . در صورت تمایل فرم پذیرش نمایندگی در منوی مشارکت را تکمیل سپس ارسال فرمایید .

شرایط عاملیت :

تعهدات ما :

 1. تعهد به بالا بردن کیفیت محصولات
 2. ارسال سفارش ظرف حداکثر 72 ساعت به هر نقطه از کشور پس از تسویه کامل
 3. تضمین عودت و تعویض کلیه اقلام موجود در بسته بندی مربوطه با هزینه ایاب ذهاب تا 3 ماه پس از فروش طبق سریال
 4. ضمانت تعمیر و تعویض 5 ساله تنها برای دو عدد جک

تعهدات عاملیت :

 1. تسویه نقدی قبل از ارسال سفارش
 2. رعایت اصول قیمت گذاری به نحویکه بازار برای ما و رقبا بی ثبات نگردد
 3. اطلاع رسانی مناسب به مشتری جهت فعال سازی ضمانت نامه از طریق سایت
 4. هیچگونه دخل و تصرفی در لوگو و برند حک شده روی محصولات و بسته بندی ما صورت نگیرد در صورت مشاهده علاوه بر قطع همکاری از متخلف به مراجع قضایی شکایت خواهد شد .

برای نمایندگی انحصاری یا درخواست سفارش NO NAME در فرم پذیرش نمایندگی اعلام نمایید 

برتری های سیستم کوبه نسبت به رقبا

مزایای غیر فنی :

 1. ضمانت تعمیر و تعویض پنج ساله
 2. طراحی منحصر به فرد کاملا ایرانی (دانش بنیان)
 3. قیمت فروش مناسب برای همکار و مصرف کننده
 4. دارای تاییدیه فنی اداره استاندارد

مزایای فنی :

 • مفصل یونیورسال :

این قطعه اتدای جک قرار دارد و واسطیست بین ابتدای جک و تسمه آهنی متصل به چارچوب . این مفصل در چهار جهت بالا ، پایین ، چپ و راست قابلیت حرکت دارد . جهت چپ و راست که حول محور تسمه آهنی میزند در کلیه جکها یکسان است و برای باز شدن درب به کار میرود. اما جهت بالا و پایین تنها در جک ما کاربرد دارد . به این معنا که چون خلاص کن جک کوبه به این صورت است که با باز کردن پیچ گلدار محل اتصال انتهای جک به تسمه آهنی متصل به درب و فشردن جک به بالا جک کاملا از درب جدا شده و میتواند کنار چارچوب به قسمت بالا یا پایین به صورت 90 درجه طوری قرار گیرد که مزاحمت نداشته باشد . یک مزیت دیگر این مفصل این است که دوران بالا و پایین این مفصل به جک کمک میکند که در هنگام افت درب به دلیل عدم ترازی جک نیز خمش پیدا کند و به محرکه جک فشاری وارد نشود .

 1. خلاص کن :

همانطور که گفته شد خلاص کن این جک از طریق باز کردن یک پیچ گلدار به راحتی و با دست بدون آچار خاص انجام میشود . البته اگر کاربر مایل به امنیت بیشتر باشد برای اینکه هر کسی اینکار را نتواند انجام دهد میتواند پیچ گلدار را با یک پیچ آلنی عوض کرده تا با آچار آلن تنها بتواند باز شود . اینکه ما خلاص کن را سریع و آسان طراحی کردیم برای این است که طی بررسی های به عمل آمده از وضعیت بازار و مشتریان ضعف هایی در خلاص کن های تمام جکها موجود در بازار است که در زیر آمده است :

1-6       چون با آچار یا سوییچ خاص عمل میکنند در صورت گم شدن و یا نبودن در موارد اضطرار (قطعی برق، آتش سوزی،مورد اورژانسی) ضرر های جبران ناپذیری را به کاربر میزند. به عنوان مثال واقعه ای رو از یک مشتری شنیدم که درب پارکینگش مجهز به یک جکی بوده که خلاص کنش از طریق آچار عمل میکرده دست بر قضا یک روز دختر این کاربر دچار سوختگی در منزل شده بوده که والدینش برای رساندن به بیمارستان اقدام میکنند و در همان موقع ریموت از کار افتاده و آچار خلاص کن جکها هم در دسترس نبوده (ممکنه یک همسایه اونو جایی میذاره و دیگران نمیدانند و یا هر دلیل دیگر) تا پیگیری کردند که بیمار رو با وسیله دیگه ای به بیمارستان برسانند درصد سوختگیش بالا رفته است و این ها همه به دلیل طراحی اشتباه یک وسیله ای است که کاربرد مسکونی دارد . معمولا وسایلی که کاربرد مسکونی دارند باید طوری ایمن طراحی شوند که تمام احتمالات دیده شود .

2-6       محل خلاص کن تمام جکهای موجود در بازار تقریبا در ابتدای جک که نزدیک به چارچوب است قرار دارد . این مسئله برای جک هاییکه کنار دیوار (چسبیده به دیوار) باز میشود مشکل ایجاد میکند . به این نحو که اگر درب باز شود و به مشکل بخورد که به صورت اتومات بسته نشود (سنسورهای مادون قرمز به مشکل بخورند ، برق قطع شود یا …) به هیچ طریق کاربر نمیتواند جک را خلاص کند چون خلاص کن در دسترس نیست و تنها باید به مسئول مربوطه اطلاع دهد و آن هم با زحمت بسیار مشکل را حل خواهد کرد که هم زمان بسیاری را کاربر از دست داده و هم تا آمدن مسئول خدمات درب باز خواهد ماند .

و اما اصلیترین مزیت ما باور ماست که تولید خدمت محوره

داستان ما

میدونید چند شهر تو کشور داریم ؟ 1148 شهر . طبق آمار سازمان برنامه و بودجه حدود 25 میلیون واحد مسکونی وجود داره که اگه برای هر ساختمان در بدترین حالت 20 واحد آپارتمان در نظر بگیریم نزدیک به 000/250/1 ساختمان یا بهتر بگم 000/250/1 درب پارکینگ وجود داره که به این بازار بزرگ میشه باغ و ویلا ، ادارات ، ساختمان های تجاری و صنعتی و بازار نوسازی رو هم اضافه کرد . حالا متوجه میشید که صنعت ساخت و ساز چه بازار بزرگ مهم و پرسودی داره به خصوص اتوماسیون ساختمان .

سال 83 هیچ انتخابی بجز کارمندی نداشتم . در واقع هیچی از کار و کارمندی نمیدونستم . پس از یه مدتی دیدم چقدر کارمندی برام غیر قابل تحمله درواقع من برای کارمندی خلق نشده بودم . تصمیم گرفتم بخشی از حقوق ماهیانه ام رو برای تحقیق و ساخت طرحی که تو ذهنم بود هزینه کنم . بعدها از دوستانم برای این امر کمک گرفتم . 10 سال زمان برد تا اولین محصول قابل ارائه به بازار تولید بشه .

                                 در رسیدن به هدف فقط به افق امید نگاه کردم و خستگی برام معنایی نداشت

اولین محصولم پس از 10 سال سختی شد اولین شکستم . چرا شکست ؟ به دو دلیل : 1) ایراد فنی 2) ظاهر نافرم بدنه جک و بسته بندی . دوستانم خسته شده بودند دیگه حاضر به ریسک نبودند ، تنها شدم . از بخت بد و ناشی گری من از اون محصول نافرم 400 دستگاه تولید کرده بودم . فکرشو بکن سرمایه جذب کردم محصول تولید کردم اما حتی یه دستگاه از کارگاه بیرون نمیرفت . اشکم دراومده بود . تنهایی باید با این مشکل مبارزه میکردم اما چجوری ؟ راه حل چی بود ؟

بزرگی به من گفت شکست میتونه زیباترین نقطه زندگیت باشه اگه تنها و فقط امیدت به خدا باشه

طی سه سال تمام 400 دستگاه رو فروختم . تازه فهمیدم که میشه بدون اینکه دست تو جیب مشتری کرد حتی یه محصول ضعیف رو هم فروخت ، با خدمات صادقانه . میپرسید چطوری ؟ به دو روش 1) پنج سال ضمانت تعمیر و تعمیض 2) ایجاد مزایای فنی رقابتی .

جایی خوندم که صداقت رمز سعادته

تو این سه سال نقاط ضعف رو شناسایی و برطرف کردم . طرح محصول جدید رو که ظاهری فوق العاده و خاص داره از یه اتومبیل که ساخت یه ایرانیه الگو گرفتم . سال 96 تعداد 100 دستگاه از اون رو تولید کردم و طی یه سال فروختم و دیگه مثل اون 400 دستگاه اذیت نشدم .

رقبای ایرانی من زیادند اما هیچکدام به قیمت من نمیفروشند . مضاف به اینکه ما تاییدیه فنی اداره استاندارد رو داریم و در حال اخذ گواهینامه استاندارد نیز هستیم . همچنین با طراحی یه سایت ویژه و شبکه سازی فروش و پشتیبانی قصد پهن کردن چتری رو کشور داریم تا با جذب نیرو از هر شهر فروش مستقیم و نصب و پشتیبانی رو در دست بگیریم .

مهمترین مزیت ما باور ماست که تولید خدمت محوره

مقاله عمومی

درب های اتوماتیک به درب هایی گفته می شوند که به صورت هوشمند و اتوماتیک باز و بسته شوند

به لطف پیشرفت روز افزون تکنولوژی زندگی برای انسان ها روز به روز ساده تر و آسان تر می شود . یکی از تکنولوژی هایی که به ساده تر شدن زندگی انسان ها کمک کرد درب های اتوماتیک بود . در دهه ۷۰ میلادی دانش آموزی از اوهایو در آمریکا از این تکنولوژی برای تولید درب اتوماتیک کرکره ای استفاده نمود، او توانست با آگهی در یکی از روزنامه های اوهایو و فروش چندین دستگاه درب اتوماتیک اولین شرکت تخصصی درب اتوماتیک کرکره ای را ایجاد کند. درب اتوماتیک لولایی نیز در همین دهه به خواست یک معلول جسمی از یک مهندس مکانیک برای اتوماتیک کردن درب آپارتمانش اختراع شد ، او با استفاده از یک بازوی هیدرولیکی ساده توانست این کار را انجام دهد این تکنیک هنوز برای درب اتوماتیک کرکره ای مورد استفاده قرار می گیرد .

درب اتوماتیک در چه جاهایی کاربرد دارد؟
۱- درب اتوماتیک در مکان های خاص نظیر مکانهای نظامی یا دربهای اتوماتیک آزمایشگاهها و جاهایی که به امنیت بیشتری نیاز دارند کاربرد دارد.
۲- در اتوماتیک مکانهایی که میزان مصرف انرژی در آنها مهم است مانند دربهای اتوماتیک هتلها ، دربهای اتوماتیک فروشگاه ها
۳- درب برقی مکان های رفاهی مانند درب پارکینگ منازل ، دربهای اتوماتیک بیمارستان ها و …
۴- درب اتوماتیک مکان های بهداشتی مانند درب برقی آزمایشگاهها و درب برقی اتاق عمل
۵- افزایش سرعت کار و جایگزین مناسب نیروی انسانی مانند درب اتوماتیک مکانهای صنعتی

انواع دربهای اتوماتیک از نظر کارکرد چه هستند؟
دربهای اتوماتیک الکترومکانیک که بوسیله چرخ دنده و گیربکس کار می کنند.
دربهای اتوماتیک هیدرولیکی که به وسیله فشار مایعات و فشار روغن کار می کنند.
دربهای اتوماتیک پنوماتیکی که به وسیله فشار گاز یا فشار باد کار میکنند.

انواع مدل های درب پارکینگ و دربهای اتوماتیک منازل کدامند؟
۱- درب کشویی
۲- درب اتوماتیک دولنگه
۳- درب اتوماتیک زیر سطحی
۴- درب اتوماتیک زیرسقفی یا سکشنال
۵- کرکره اتوماتیک یا دربهای اتوماتیک رولاپ

نحوه عملکرد هریک از انواع مختلف دربهای اتوماتیک چگونه است؟
درب برقی دولنگه بر اساس تغییر طول بازو کار می کند.
درب کشویی بر اساس نیروی کششی کار می کند.
درب اتوماتیک زیر سطحی بر اساس نیروی چرخشی وارد بر محور درب کار می کند.
کرکره اتوماتیک یا رولاپ بر اساس نیروی چرخشی وارد از بالا کار می کند.
درب اتوماتیک زیر سقفی بر اساس نیروی چرخشی و کششی وارد بر درب کار می کند.

در اتوماتیک از چه قسمت های تشکیل شده است؟
۱- مرکز کنترل درب اتوماتیک که تابلوی فرمان نامیده می شود.
۲- مولد درب اتوماتیک، که وظیفه تولید نیروی حرکتی می باشد مانند جک ، بازوها و موتور درب اتوماتیک.
۳- میکرو سویچ درب اتوماتیک.
۴- فلاشرها که معمولا در بالای درب برقی جا سازی می شوند.
۵- چشمی در اتوماتیک یا چراغ های مادون قرمز.
۶- ریموت درب پارکینگ
۷- پایه درب برقی
۸- قفل برقی دربهای اتوماتیک
۹- قفل مکانیکی دربهای اتوماتیک

نقش چشمی ها در درب اتوماتیک چیست؟
چشمی درب اتوماتیک دارای فرستنده و گیرنده های مادون قرمز می باشند که برای تعیین موقعیت باز یا بسته بودن درب برقی و کنترل تردد اشخاص و اطمینان از نبودن شخص یا وسیله نقلیه هنگام بسته شدن بکار می روند.

ریموت درب پارکینگ (ریموت کنترل دربهای اتوماتیک) چه نقشی را در سیستم درب اتوماتیک ایفا می کند؟
ریموت درب پارکینگ در واقع برای کنترل از راه دور درب پارکینگ استفاده می شود که بوسیله آن می توان درب برقی یا کرکره اتوماتیک را باز یا بسته نمود. برای استفاده از ریموت درب پارکینگ باید حتما قسمت گیرنده در قسمت مرکز کنترل درب نصب شود.
مقاله زیر نکاتی در مورد آموزش درب اتوماتیک عنوان می نماید.
در دربهای اتوماتیک مرکز کنترل چه نقشی را ایفا می کند؟
مرکز کنترل درب اتوماتیک که یک بخش اصلی در تمامی انواع دربهای اتوماتیک مانند درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره برقی ، درب پارکینگ ، راه بند و تمامی سیستم های کنترل تردد به حساب می آید، در واقع جعبه ای است که در آن تابلوی فرمان قرار می گیرد و کنترل باز و بسته کردن درب را از طریق شاسی های متصل به آن و سیستم های کنترل فرمان رادیویی که دارای یک قسمت گیرنده رادیویی می باشد و از طریق یک میکروپروسسور یا ریز پردازنده درب اتوماتیک را کنترل می کند.

قسمت های تشکیل دهنده مولد نیروی دربهای اتوماتیک چه هستند؟
۱- جک درب برقی
۲- بازوهای درب برقی
۳- موتور مولد نیروی دربهای اتوماتیک